Широкий выбор медицинских товаров в магазине Диамаг
ورود  \/ 
x
ثبت  \/ 
x

منو

برخی از ویدیو های آموزشی ما

با ابزار set affinity در ویندوز این کار انجام میشه

جلوه های ویژه فوق العاده در تیزر تبلیغاتی Xiao Zhu

  • نوشته شده توسط admin
  • دسته: موشن گرافیک
  • بازدید: 2646

 زمانی که برای اولین بار در این پروژه ی جذاب و چالش برانگیز دست به کار شدیم، کسی پیش بینی نمیکرد که در آخر به بن بست خواهیم خورد. نه ما، نه آژانس و نه حتی مشتری. و درست قبل از اینکه کار را تعطیل کنیم ، نظر مشتری عوض شد.

شما میتوانید این نا امیدی بزرگ را تصور کنید: ماه ها تلاشی که تمام بخش ها انجام داده بودند (آژانس KARMA و Matthias (کارگردان) و SGA ،تهیه کننده و velvet’s post) ، سفارش دهنده ما را بدون ایده رها کرد تا کار را به پایان برسانیم.اما همچنان کاری فوق العاده و برجسته ای تولید شد که امکان ندارد نمونه اش را جایی ببینید. مفتخریم که توانستیم این نوع وسیله ی ارتباطی را به سطح بالایی برسانیم. ما همراه با آژانس ماندیم. تمام کسانی که در این کار منحصر به فرد شریک بودند قابل تقدیرند. سپس ما تصمیم گرفتیم که این کار جذاب و خیره کننده در گوشه ای پنهان نماند ، و باید برای همه ی مخاطبان در سرتا سر دنیا قابل مشاهده باشد.

تیزر تبلیغاتی XIAO ZHU

این پروژه برای یک آژانس آنلاین اجاره کوتاه مدت به نام Xiao Zhu (خوک کوچک) بود. (مانند شرکت Airbnb خودمان). در این آگهی Matthias Zentner زندگی را به شکل یک هتل معمولی چینی نشان داده است. و این تراژدی کمدی را در قالب حرکت در تونلی ترسناک تشبیه کرده است.همچنین او از ترکیب افکت صحنه های ثابت و فریز شده همراه با حرکت در فضا استفاده کرده است. Matthias Zentner برای نشان دادن این اتفاقات عجیب تدوین دقیقی را به کار برده است. بطور مثال او وارد یک اتاق میشود و از کف طبقات در این هتل بالا میرود.


تمام افراد در بدترین و تحقیرانه ترین حالت در فضا معلقند. صدای اشعار چینی به صورت karaoke غمگین در تمام فضا به گوش میرسد. با این حال ، در این موقعیت که در یک هتل چینی اتفاق می افتد مقداری طنز نیز وجود دارد.در این نمایشنامه ، جزئیات صحنه و احساسات افراد در طبقات مختلف نمایش داده میشود.

 

تیزر تبلیغاتی XIAO ZHU
در انتهای این نمایش عجیب ، فردی در حال بیرون پریدن از پنجره ی آخرین طبقه است که راه نجات را پیدا میکند.اما نگران نباشید :قهرمان ما فقط XiaoZhu را پیدا کرده است، یک راهکار همیشگی عالی برای نجات از این شرایط نا مطلوب.


چند ماه زمان صرف برنامه ریزی برای آماده سازی های فنی شد. که شامل پیش نمایش حرکت moco، و پیش ساخت در تکنولوژی CGI بود. کمالگرایی و دست یافتن به بهترین نتیجه باعث شد تا بخش هنری، گروه ریگ بندی و تمام عوامل تولید برای رسیدن به موفقیت تحت فشار قرار بگیرند. سخت ترین قسمت پروژه انتقال پست پروداکشن بود. قسمتی که در تکنولوژی سی جی آی velvet و Ignyte با ظرافت با یکدیگر ترکیب میشوند تا با این اثر شگفت انگیز به یک تجربه ی استتثنایی دست یابند.

برای مطالعه سایر مقاله های جلوه های ویژه/ موشن گرافیک کلیک کنید
برای مشاهده ویدیو های جذاب کلیک کنید

تیزر تبلیغاتی XIAO ZHU

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn