Широкий выбор медицинских товаров в магазине Диамаг
ورود  \/ 
x
ثبت  \/ 
x

منو

برخی از ویدیو های آموزشی ما

با ابزار set affinity در ویندوز این کار انجام میشه

طراحی داخل فروشگاه اسبا بازی TOY TOY

از سال 1386 فعالیت در زمینه معماری را آغاز نمودیم. با کمک افراد مجرب در این زمینه و استفاده از تجربیات آنان تا کنون پروژه های زیادی با کاربری های تجاری، مسکونی و اداری طراحی کرده و به بهره برداری رسانده ایم. ایده اصلیمان در طراحی در نظر گرفتن موقعیت و زمان پروژه و به روز رسانی طرح ها بوده است. اما این نکته حائز اهمیت است که معماری امروز ایران، در کشمکش سبک کلاسیک و مدرن می باشد و با توجه به شرایط و خواسته های کارفرما، یکی بر دیگری قدرت نمایی می کند.

 

طراحی داخل فروشگاه اسبا بازی TOY TOY

 

کارفرما :  احسان جباری

 

مجری :  مهندس مصطفی حسینی

 

آدرس :  تهران، سعادت آباد، سرو غربی
 
 
 
 
 
مشخصات پروژه :   

متراژ واحد تجاری 300 مترمربع در 2 طبقه می باشد. در این واحد، اسباب بازی های خاصی با بهترین برند های معروف جهان ارائه می گردد که در نوع خود بسیار خاص است. با در نظر گرفتن مخاطب این واحد که کودکان می باشند، سعی بر آن بوده تا محیطی شاد، دوستانه و خوانا برای مخاطب طراحی شود که در عین نمایش اجناس، خود فضا نیز ارزش تجربه کردن برای کودکان و هم چنین بزرگسالان را داشته باشد. استفاده از نئون های دایره شکل در سقف، رنگ تیزه سقف و چوب کف و هم چنین رنگ قرمز دیوارها همگی در خاص تر شدن فضا موثر بوده اند.

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

شهر الكترونيك
بخش طراحی و مهندسی

تماس با ما

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn